کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار

اثر نیل دگراس تایسن از انتشارات مازیار - مترجم: قاسم کیانی مقدم-علمی

ماهیت فضا و زمان چیست؟ چگونه در داخل جهان هستیم؟ جهان چگونه در داخل ما چگونه است؟ از طریق این سوالات در حال گسترش ذهن، راهنمای بهترتری از استاد فیزیکدان مشهور و بهترین فروش نیل دگراس تایسون وجود ندارد. اما امروز، تعداد کمی از ما زمان برای کاوش در جهان هستیم. بنابراین تیسون جهان را به زمین می کشد و به وضوح، با ذوق زرق و برق دار، در فصل خوشمزه مصرف در هر زمان و هر کجا در روز مشغول است. در حالی که برای قهوه صبحانه صبحانه صبحانه صبحانه بخورید، برای اتوبوس، قطار یا یک هواپیما برای رسیدن به آن، Astrophysics برای مردم در عجله فقط چیزی است که شما باید به صورت روان و آماده برای سرفصل های بعدی کیهانی نشان دهید.


خرید کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار
جستجوی کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار در گودریدز

معرفی کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار از نگاه کاربران
و در خواندن دوم، مجددا این کتاب بسیار سرگرم کننده و جالب است که در یک روش یک راه برای توضیح بسیاری از مفاهیم و نظریه های پیچیده ای تلاش می کند. مقدمه ای عالی برای دنیای astrophysics.and ستایش برای Jasmina Markovic Karovi در ترجمه دقیق ترجمه :)

مشاهده لینک اصلی
من همیشه یک کلمه از شخصیت های یک شخصیت بوده ام. زمانی که اعداد در جایی در اطراف جوایز افتخار حضور داشتند، لذت بردن از علم در مدرسه متوقف شد. این کتاب برای من مناسب بود. Astrophysics برای مردم در یک عجله نوشته شده در یک سبک جذاب، قابل دسترسی است علاقه من به علم، به ویژه در نجوم است. من خیلی زیاد آموختم، فقط چند بار خواندن چند جمله را انجام دادم و سپس کتاب را برای چند دقیقه قبل از ادامه ادامه دادم، اما اغلب من با احساس تشویش و فروتنی در برابر جهان و مردم بسیار هوشمندانه از آنجایی که من آن را مطالعه می کنم. آخرین سی ثانیه صفحات خیلی عمیق بود، فقط به طرز وحشتناکی عمیق و الهام بخش، که من در مورد جهان و مکان من در آن به طور متفاوتی احساس می کنم. و اکنون می توانید از Cosmos تماشا کنید و احتمالا یک کتاب دیگر NDT را برای خواندن یک بار مغز من از این بازبینی کنید.

مشاهده لینک اصلی
من حدس می زنم که در آن عجله زیاد نیست! یا من فقط خیلی روشن نیستم این کتاب برای فرد معمولی، در عجله و یا در غیر این صورت، قابل دسترسی نیست. من واقعا در اوایل گم شدم و به من اعتماد کرد، همه چیز با زمان بیشتری روشن نشد. این به نظر من یک کتاب درسی پیچیده بود. من همه سرزنش را قبول می کنم که کاملا صادقانه به این کتاب می اندیشم: من از آن متنفر بودم. بزرگترین مزیت من این بود که من به همه چیز در مورد اخترفیزیک علاقمند نیستم ... و با این همه!

مشاهده لینک اصلی
این همه چیز است که روی قلع می گوید. به عنوان یک کمی از پس زمینه - من هنوز هیچ یک از کتاب های دیگر تایسون را بخوانید. پس زمینه علمی من محدود به کلاس های علوم دبیرستان است که حتی به عنوان پیشرفته به عنوان فیزیک / زیستی / شیمیایی پیشرفته، هر چند ما چند جلسه خوب در مورد پزشکی قانونی داشتم ... من یک دوست است که یک متخصص فیزیک است و من برخی از کتاب های علمی تخیلی ... و همینطور. بنابراین همه چیز را در ذهن نگه دارید - من توانستم نه تنها این کتاب را درک کنم، بلکه از آن لذت بردم. نیل DeGrasse Tyson، از چیزی که ما در حال حاضر از نشان می دهد و نشان می دهد خود را در تلویزیون می دانیم، راهی برای چرخش نظریه های عظیم به چیزی است که شما می توانید بیش از یک فنجان چای و نیمی از توجه خود را درک کنید.این کاملا شگفت انگیز است که چگونه جهان کار می کند - چیزی به طوری کاملا کیهانی توضیح می دهد و سپس می گوید یک تریلیون ثانیه از زمان آغاز شده است، که فقط ذهن می کشد. یک کتاب کوتاه در 140 صفحه یا چند صفحه است و فصل کوتاه است، که باعث می شود کتابی باشد که می توانید آن را انتخاب کنید و هنگامی که فضای ذهنی برای تنفس در اطراف آن قرار می گیرید و جذب می کنید - حداقل برای من، با کمبود قبلی علمی که قبلا ذکر کردم، جذب می شود. از آنجایی که آنقدر کوتاه است آن را کمی سخت برای بررسی - هر چند که می تواند نیز باشد زیرا سخت است برای به اشتراک گذاشتن چیزهای شگفت انگیز که شما در این کتاب یاد می گیرید بدون اینکه کلیه بخش ها را کپی کنید. من می توانم آن را به سرعت گام، خوب به اصطلاح، به راحتی قابل دسترسی می گویند، و من به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار Neil deGrasse Tyson هستم، اما این به سادگی به دست زدن به سازماندهی خوب و بسیار درخشان کوتاه تاریخ تقریبا همه چیز، که من در آن زمان بیشتر یا کمتر گوش دادم. شروع شد بزرگترین مبارزه برای من بود، اما اعتراف می کند که آن را به یک معامله بزرگ به پایان رسید. نیل دگراس تایسون یک صدای دلنشین دوست داشتنی دارد، اما برای کسی که اغلب و به همان اندازه به طور عمومی صحبت می کند، من کمی شگفت زده شدم که روایت او کمی از لحاظ کمبود کمبود داشت. در مجموع، یک کتاب خوب است، اما در این زمینه موارد بهتر وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار


 کتاب روانشناسی توده ای و تحلیل اگو
 کتاب بر شانه های غول(گالیله)
 کتاب چرا روانکاوی
 کتاب نظم اشیاء: دیرینه شناسی علوم انسانی
 کتاب بر شانه های غول(گالیله)
 کتاب کم عمق ها