کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها

اثر استیون هاوکینگ از انتشارات معیار - مترجم: داوود نعمت اللهی-علمی

کتاب «تاریخچهٔ زمان» یا تاریخ مختصر زمان:‏ با عنوان فرعی «از مه‌بانگ تا سیاه‌چاله‌ها» اثری مشهور از استیون هاوکینگ است. کتاب به عنوان پرخواننده‌ترین کتاب کیهان‌شناسی شهرت یافته است و به بیش از ۳۳ زبان زندهٔ دنیا تا سال ۱۹۹۳ ترجمه و چاپ شده‌است. همچنین در یکصد و هشتاد و چهارمین هفتهٔ چاپ آن، به دلیل طولانی‌ترین حضور در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشریه ساندی تایمز، در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. این کتاب در سال ۱۳۶۹ با نام تاریخچهٔ زمان، از انفجار بزرگ تا سیاه‌چاله‌ها در ایران به چاپ رسیده است. هاوکینگ در این کتاب با زبانی ساده به بازگویی داستان جهان پرداخته است


خرید کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها
جستجوی کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها در گودریدز

معرفی کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها از نگاه کاربران
هرکسی که این کتاب را خواند آسان باشد، واقعا نباید یک کلمه را بخواند. کلمات فردی ساده هستند، اما مفاهیم توصیف شده در این کتاب تحریک پذیر است اما بسیار پیچیده هستند. در واقع، همه چیز خیلی خوب پیش رفت تا فصل 8: سرچشمه و سرنوشت جهان، عمدتا به این دلیل که ما واقعا نمیدانیم که پاسخ واقعی این است که بسیاری از گمانه زنی ها و نظریه های متضاد. یکی از چیزهای دیوانه ای که من از یادگیری لذت بردم این است که نیروها در واقع توسط ذرات ایجاد می شوند، تبادل این ذرات باعث تغییر در سرعت و موقعیت بدن مبادله آنها می شود. به عنوان مثال، گراویتون ذره ای است که باعث گرانش اتفاق می افتد، که بسیار ضعیف است اما در محدوده وسیع کار می کند. در مقایسه با نیروهای دیگر، مانند نیروهای هسته اتم که ذرات سنگین هستند که در فواصل بسیار کوتاه کار می کنند. من آرزو می کنم او کمی بیشتر در مورد این توضیح داد، من را ترک کرد فکر کردن در مورد چگونگی نیروهای جذاب و مخالف متفاوت است. همچنین، این واقعیت که شما باید دو بار چرخش گراویتون را برای آن به نظر همان است bind-blowing.Talking در مورد زمان واقعا پیچیده است، اما یکی از سوالات مورد علاقه من بود: اگر فضا زمان پیوسته است، چرا ما به یاد داشته باشید گذشته اما نه آینده؟ به طور کلی خواندن خوب است، اما او تا پایان من را از دست داد. این واقعیت که تمام تلاشی که برای متحد شدن فیزیک انجام دادم، من را نگران کرد. به خصوص اگر آنها توانسته اند همه نظریه ها را به جز گرانش متحد کنند. جاذبه زمین! تنها مهمترین نیرویی که کهکشان ها، ستاره ها، سیارات و جهان را به عنوان ما می شناسیم.

مشاهده لینک اصلی
ما زندگی روزمره ما را در مورد جهان غیر قابل تصور می بینیم. ما بیش از حد در مورد مکانیزمی که نور خورشید را ایجاد می کند که زندگی را ممکن می سازد، به اندازه ی گرانش که ما را در زمین نگه می دارد، در فضا و یا در اتم هایی که از آن ساخته شده اند و ثبات آن اساسا پایدار است. (کارل ساگان Scurtă آشنایی با تاریخ از زمان استفان هاوکینگ) عجیب است که ¢ تی actuală از نظر قانونی علم E ™\u003e علمی publicată ممکن است یک کتاب در سال 1987 ... چنین طرح بزرگ (apărută در 2010) تاریخچه مختصری از زمان در واقع جستجو ... جستجو برای مبدأ جهان، واقعیت ها، زمان و به همین دلیل نیست، از خدا. این ¢ E ™ که طنز و ایده های شور است که در حدود 20 سال در طرح بزرگ سر گرفته خواهد شد، کتاب استفان هاوکینگ Reue ™ EE ™ اجازه دهید به شما اصلی طراحی\u003e دوم، ایمان\u003e E E ™ ثانیه فلسفه خلاصه در در زمان و مکان همانطور که آنها در کنار تمدن بشری ظاهر می شوند و سپس آنها را با آخرین اکتشافات علمی روبرو می سازد و خوانندگانشان را جذب می کنند را به یک جهان که در آن چیزی است که آن را به نظر می رسد، که در آن محل EA ™ به macrofizice قوانین به نام عدم قطعیت cuantică ​​clădite E ™ من حتی زمان است نه مطلق ... چه ™ که در مورد جهان، چگونه آن را می دانید؟ جهان از کجا می آید و کجا می رود؟ آیا جهان شروع می شود و اگر چنین باشد، پیش از آن چه اتفاق افتاد؟

مشاهده لینک اصلی
این 3 ستاره سخاوتمندانه است. آن را سخت به پین ​​نقطه آنچه که من در مورد آن را دوست ندارد، زیرا من آن را دوست داشتم. با این حال، من از خواندن این مطلب با احساس تسخیری که می توانم از دست رفتن و ناامیدی برخوردار باشم، طول می کشد تا تکمیل شود. در حالی که من نجوم و درجه ای، فیزیک را در ارتباط با نجوم، زمینه منافع، من مجبور شدم انگیزه خودم را برای کنار گذاشتن زمان برای خواندن این تلاش کردم. مثالها روشن و قابل فهم بودند، طنز طنز آمیز و دانش. با این حال، خواننده تلاش کرد تا از افق رویداد این سیاهچاله فرار کند و تقریبا یک ماه طول میکشد تا از طریق این 200 صفحه کتاب بخواند. این خواننده، نه نویسنده، متراکم است.

مشاهده لینک اصلی
این تنها کتاب فیزیک است که بیش از 10 میلیارد نسخه فروخته است. آغاز جهان، انفجار بزرگ، پس از انفجارهای زمین، و در نهایت سیاره ها و زندگی است. هاوکینگ، انفجار بزرگ، شگفتی ها، کرم ها، پازل های آتومات، طبیعت عمومی و غیره. معادله ای در کتاب وجود ندارد که معادله E = mc2 را دنبال کند. میزان گسترش جهان بسیار جالب است. اگر اساسا دانش علمی در مورد جهان شما تجربه می کنید، این اولین منبع برای تماس با شما است. خواندن اشعار ...

مشاهده لینک اصلی
نه همه اینها بیش از حد سر بود، که احساس خوبی بود. من مطمئن هستم برخی از آن را انجام داد، اما من خوشحالم که من به گوش دادن به این یک ضربه. احساس بسیار مکالمه در حالی که باقی مانده آموزنده است. من مشتاق یادگیری بیشتر و ادامه یافتن برخی از این چیزها هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها


 کتاب خودآموز یونگ
 کتاب تفکر سریع و کند
 کتاب رسالت زیگموند فروید
 کتاب 10 راه حل برای رسیدن به نیروی نبوغ اجتماعی
 کتاب فیزیک نوین
 کتاب ماه و اقمار منظومه شمسی