کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)

اثر مایکل پولان از انتشارات مثلث - مترجم: آرش حسینیان-علمی

غذا خوردن نباید بسیار پیچیده باشد. در این عصر رژیم های سخت گیرانه تر و توصیه های بهداشتی متناقض، قوانین غذا یک سادگی خوشایند به تصمیمات روزانه ما در مورد غذا می دهد. نوشته شده با وضوح، نکته و عقل که علامت تجاری مایکل فلسن نویسنده پرفروشتر شده است، این کتاب راهنمای ضروری مجموعه ای از قوانین ساده و قابل توجه را برای غذا عاقلانه، یک در هر صفحه همراه با توضیح مختصر ارائه می دهد. راهنمای آسان برای استفاده از سنت های مختلف، نشان می دهد که چگونه فرهنگ های مختلف از طریق سنین به همان خرد پایدار در مورد غذا وارد شده است. این که آیا در سوپرمارکت یا بوفه ای که همه می توانید بخورید، این راهنمای کامل برای هر کسی که تا به حال تعجب، چه باید بخورم؟


خرید کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)
جستجوی کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم) در گودریدز

معرفی کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم) از نگاه کاربران
کتاب کمی هوشمندانه . . . مایکل پولان کتابی از قوانین مربوط به خوردن را نوشته است و متن کوتاهی در این بیانیه است. در نگاه اول، به نظر می رسد حجم کمی با مواد کمی برای آن است. با این حال، به نظر می رسد یک کتاب بسیار جالب است. در نظرات مقدماتی او، چندین واقعیت غیرقابل انکار را یادآوری می کند - رژیم های غربی (به عنوان مثال، غذاهای فرآوری شده و گوشت، مقدار زیادی چربی و قند، و غیره) منجر به سلامتی زیادی می شود چالش ها و مسائل؛ رژیم های سنتی گرایش بیشتری نسبت به رژیم به اصطلاح غربی دارند؛ وقتی یکی از رژیم های غربی را ترک می کند، یکی از آن ها تمایل به سلامتی دارد. در زیر تعدادی از قوانین (64 در همه) وجود دارد. نویسندگان امیدوارند؟ (صفحه xix): @ من امیدوارم که تعداد انگشت شماری از این قوانین به اندازه کافی چسبنده و یا به یاد ماندنی به نظر می رسند، که آنها برای شما تبدیل به طبیعت دوم می شوند. . . @ مثالها @ اجتناب از مواد غذایی حاوی مواد تشکیل دهنده که ثانویه گرید نمی تواند تلفظ شود @ (صفحه 17). @ اگر از گیاه آمد، آن را بخورید؛ اگر آن را در یک گیاه ساخته شده بود، @ @ (صفحه 41). @ گوشت کامل به عنوان طعم دهنده یا غذای ویژه @ (صفحه 53). @ برخی از غذاها را که توسط باکتری ها یا قارچ ها تهیه شده است، بردارید (صفحه 73). مثال ها؟ ماست، ماکارونی، سس سویا. . . . @ بیشتر، خوردن کمتر @ (صفحه 99). غذای ارزان قیمت در مقادیر زیاد (برای من زیاد نیست) معمولا برای یک نفر خیلی خوب نیست. @ بشقاب های کوچکتر و عینک ها @ (صفحه 115). به یک معنا، اگر بتوانید تعدادی از این موارد را در ذهن داشته باشید و به دنبال آنهایی باشید که به نظر منطقی ترین هستند، ممکن است بهترین نتیجه را بگیرد! بنابراین، یک کتاب که به نظر می رسد مانند یک تکه تکه به نظر می رسد بسیار رضایت بخش تر از ممکن است انتظار داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک تلاش برای از دست دادن وزن از طریق رژیم تمرین نسبتا شدید و شمارش کالری به همان اندازه امید رسیده است، تصمیم گرفتم آن زمان شروع شود تا بیشتر به آنچه که من می خورم بیشتر بپردازم، در حالی که مانع نظارت زیاد است. یک زن و شوهر که به تازگی متوجه شدم وزن زیادی از دست میدهم (او 80+ پوند، او 25+) با خوردن تمیز. آنها غذاهای فرآوری شده و گوشت را قطع کردند. به خاطر موفقیت بزرگ آنها، من فقط مجبور بودم سوالاتی بپرسم. شماره یک برای من این بود که آیا آنها مجبور بودند کالری خود را در حالی که غذا را تمیز می کردند شمارش کنند. جواب منفی! من می خواستم بیشتر یاد بگیرم، اما نمی خواستم گوشت را بریزم. بنابراین من شروع به تحقیق کردم و در سراسر این کتاب قوانین سریع و آسان برای خوردن غذا مشکوک شدم. این بسیار سریع خواندن بود زیرا بیشتر 64 قانون دارای یک پاراگراف یا کمتر از توضیحات (theyre که حس مشترک و / یا خود توضیحی). این کتاب یک تقلید از علم است که پولان در مورد دفاع از مواد غذایی آموخته است: Manibed Eaters، که من احتمالا باید اول آن را بخوانم. همانطور که من از طریق این کتاب رفتم، تعدادی از قوانین را که بیشتر از من پرسیده بود، نوشتم. در تئوری، آنها باید به راحتی پیگیری شوند. این پیام به غذایEat متصل می شود. نه خیلی زیاد. اغلب گیاهان @ و Pollan جزئیات بیشتر در مورد چگونگی انجام این را می دهد. برو با 3.5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
مشتقات. وقت خود را حفظ کنید و به منبع بروید :: Anatomy of Melancholyor، برای شما سریع گشتی cyber = junkies، html همه خودتان است http: //www.themillions.com/2014/11/th .. .

مشاهده لینک اصلی
دفعات بازدید: سال قبل مختصر و مفید.

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار مایکل Pollans هستم نه به این دلیل که من هرکسی از کتابهایم خوانده ام (خوب، اکنون این را خوانده ام - و می خواهم در دفاع از غذا بخوانم)، اما ایوان شنیده ام چند بار در NPR مصاحبه کرده ام. او خیلی حس می کند !! من این کتاب را از یک دوست امروز قرض گرفتم (با تشکر، لیز)، و آن را TONIGHT بخوانید. آن را سریع و آسان خواندن. اساسا، لیستی از 64 قانون برای خوردن غذا (غذاهای خوراکی مانند غذاهای فرآوری شده، غذاهای فرآوری شده، غذاهای حاوی شربت ذرت فروکتوز بالا و غیره) است. همه چیز کاملا منطقی است. نیت و من تلاش کرده اند تا گام هایی برای تبدیل شدن به یک خانواده سالم داشته باشیم، اما باید پذیرفت که سخت است. من عاشق. غذا. با این حال، تا زمانی که غذا را دوست دارم، قصد دارم این قوانین را امتحان کنم. من قصد خرید کتاب را دارم. و من به آن اشاره می کنم اغلب. من هم میخواهم مشاوره بگیرم و قوانین را بطور مداوم بکشم. از آنجا که غذا نه تنها برای زنده ماندن ضروری است، من معتقدم که مواد غذایی باید از آن لذت ببرند - از جمله شکلات، شیرینی، همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، پیتزا و بستنی به خاطر آسمان ها! تعدادی از قوانین مورد علاقه من: هر چیزی که مادربزرگتان به آن غذا نمی بخشد، غذای شما را نمی شناسد. از غذاهای حاوی مواد تشکیل دهنده ای که انسانهای معمولی آن را در انبار خود نگه نداشته باشند، غذا نخواهند خورد. از غذاهایی که در تلویزیون تبلیغ می کنید، غذا می خورید. فقط غذاهایی را که در نهایت پوسیدگی دارند بخورید. ، بخورش؛ اگر آن را در یک گیاه ساخته شده است، dont.It غذا نیست اگر آن را از طریق پنجره ماشین شما وارد کنید. نان خوردن غلات صبحانه که تغییر رنگ شیر شما. سفید تر نان، هر چه زودتر مرده است. همه ی آشغال غذای شما تا زمانی که شما خودتان آن را طبخ کنید بخواهید. (من به خصوص این را دوست دارم Yippee!) وقت صرف وقت و صرف غذا را به عنوان آن را در زمان آماده شدن آن صرف کرد. تمام خوردن شما در یک table.Cook.Break قوانین یک بار در مدت زمان. چه عالی و آسان خواندن بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)


 کتاب تفکر سریع و کند
 کتاب پاسخ های کوتاه به پرسش های بزرگ
 کتاب روح و زندگی
 کتاب آشنایی با ارشمیدس
 کتاب ناخودآگاه جمعی و کهن الگو
 کتاب آن هنگام که نفس هوا می شود